Energetinis auditas pramonės įmonėms. Skiriama parama 300 tūkst. eurų ES lėšų.

Energetinis auditas pramonės įmonėms. ES parama

Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija nustatė, kad Lietuvos pramonės įmonių energijos suvartojimas yra ženkliai didesnis nei Europos Sąjungos vidurkis. Lietuvos įmonės vis dar neoptimizuoja savo procesų bei nekontroliuoja energijos suvartojimo.  Todėl buvo pradėta Europos Sąjungos investicinė priemonė „Auditas pramonei LT“.Pramonės įmonėse atliekamas energetinis auditas ne tik padeda identifikuoti energijos suvartojimą ir pasiskirstymą, bet ir koreguoti išteklius bei procesus, kad ateityje būtų minimalizuojamos išlaidos ir optimizuotas procesas. Sumažėjus kaštams ir veikiant efektyviau padidėja viso darbo naudingumas bei sutaupytos lėšos gali būti skiriamos kitoms įmonės veikloms.

Šiuo metu skelbiamas antrasis kvietimas teikti paraiškas Europos Sąjungos paramai gauti ir finansuojamoms veikloms numatoma skirti iki 300 tūkst. eurų.

Lietuvos įmonės paraiškas gali užpildyti internetu svetainėse:

esinvesticijos.lt              http://ukmin.lrv.lt/                lvpa.lt

Paraiškas būtina pateikti iki 2017 m. gegužės 29 dienos VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūrai!

UAB „Naujoji šiluma“ darbuotojai yra sertifikuoti ir turi teisę atlikti energijos, energijos išteklių ir vandens vartojimo technologiniuose procesuose ir įrenginiuose auditą. Taip pat turi sukaupę didelę patirtį rengiant paraiškas LVPA paramai gauti. 99 proc. parengtų paraiškų gavo paramą ir lėšos buvo sėkmingai įsisavintos.

Norėdami pasikonsultuoti ar gauti daugiau informacijos rašykite el. paštu: daina@newheat.lt ; nh@newheat.lt arba teiraukitės telefonu +37068759603.

„Auditas pramonei Lt“ Europos Sąjungos investicijų priemone pirmuoju kvietimu pasinaudojo 21 šalies pramonės įmonė ir gavo beveik 265 tūkst. eurų Europos Sąjungos investicijų. Nepraleiskite galimybės pasinaudoti šia parama ir savo verslui.

Paraiškas būtina pateikti iki 2017 m. gegužės 29 dienos VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūrai.

Related Posts